Zaloguj Zarejestruj

Login to your account

Username *
Password *
Remember Me

Create an account

Fields marked with an asterisk (*) are required.
Name *
Username *
Password *
Verify password *
Email *
Verify email *
Captcha *

 

 

 

 

 

Historia

NASZ DOM I OGRÓD - FLORA to ogólnopolski, bogato ilustrowany magazyn, który ukazuje się od 2000r. Czasopismo skierowane jest do florystów, właścicieli kwiaciarń, producentów oraz hurtowników branży florystycznej i kwiatowej. Ponadto nasz magazyn trafia do firm pokrewnych, związanych z florystyką: hoteli, restauracji, firm dekoratorskich, ogrodniczych ze względu na prezentowaną w nim florystykę okolicznościową (ślub, komunia, pogrzeb, Wielkanoc, Boże Narodzenie, walentynki itp.)


W piśmie zamieszczamy nie tylko ciekawe zdjęcia kompozycji, aranżacji i bukietów wykonanych przez najlepszych w światowej i polskiej florystyce, ale przede wszystkim aktualne wydarzenia, ciekawe relacje, wywiady, zagraniczne korespondencje, prezentujemy też piękne kwiaciarnie i najnowsze trendy. Nasi dziennikarze i fotograficy są obecni na wielu imprezach florystycznych i targach, zarówno w Polsce jak i zagranicą. Obejmujemy patronatem medialnym między innymi Międzynarodowe Florystczne Mistrzostwa Polski, ważne pokazy organizowane przez szkoły florystyczne czy giełdy kwiatowe.


W czerwcu 2017 roku świętowaliśmy wydanie 100. numeru NDiO-Flora. Z okazji otrzymaliśmy wiele listów z gratulacjami a do Restauracji Hotelu Wodnik przybyli przyjaciele, sympatycy, współpracownicy i pracownicy naszego czasopisma. Jak było? Były oczywiście kwiaty i wspaniała atmosfera.

 

      

 

     

 

      

 

     

 

      

 

 

     

 

 

© 2013 Nasz Dom i Ogród - Flora