Zaloguj Zarejestruj

Login to your account

Username *
Password *
Remember Me

Create an account

Fields marked with an asterisk (*) are required.
Name *
Username *
Password *
Verify password *
Email *
Verify email *
Captcha *

 

 

 

 

 

Aktualny numer

Boże Narodzenie z NDiO-Flora.

 

Boże Narodzenie to niepowtarzalny czas celebrowany w gronie rodziny czy przyjaciół. Jego magiczną atmosferę podkreślają najróżniejsze dekoracje świąteczne. Różnorodne stroiki bożonarodzeniowe, wianki czy też udekorowane choinki, można spotkać praktycznie wszędzie. Każda z dekoracji chce przyciągać wzrok swoją oryginalnością, pomysłowością oraz swoistym świątecznym charakterem.

 

W najnowszym numerze dwumiesięcznika Nasz Dom i Ogród - Flora można odnaleźć wiele inspiracji na świąteczne dekoracje. W dziale Raz, dwa, trzy zaprezentowano pomysłowe choinki, dekoracje w naczyniach oraz obrazy. Każda praca jest opisana oraz zaprezentowana krok po kroku jak należy ją wykonać.

W numerze również pomysły na dekoracje stołów. Pierwszy został wykonany z róż oraz zieleni na wysokich świecznikach. Kolejne do pomysły z wykorzystaniem gwiazdy betlejemskiej, tak popularnej w okresie świąt. Stół z bawełną oraz korą, z pewnością przypadnie do gustu osobom lubiącym naturę. Ostatnia propozycja to dekoracja na brzozowych plastrach. Niektóre są podwieszone, inne leżą na obrusie. A na plastrach choinki.

 

Świąteczny numer to także prezentacja pomysłów na drobne dekoracje. Warto idąc do kogoś w odwiedziny zanieść jakiś drobiazg. Czy to obrazek, czy małą choinkę. Osobie obdarowanej z pewnością będzie miło.

 

Na kolejnych stronach zamieszczono relację z egzaminów: w Warszawie, w Krakowie oraz w Opolu. Nowi absolwenci oraz piękne prace na zakończenie nauki. Można także przeczytać wywiad z Anną Małcużyńską, która opowiedziała o targach Flower Expo Polska 2018.

 

W stałych działach Florysta radzi kilka cennych rad jak dekorować stół świąteczny. Jakim materiałem? Jak rozmieszczać poszczególne elementy? A Andrzej Dąbrowski w dziale Okiem praktyka wyjaśnia różnicę pomiędzy zaliczką a zadatkiem. Jeżeli macie wątpliwości koniecznie przeczytajcie tekst, bo różnica jest znacząca.

 

Dla nowych prenumeratorów atrakcyjne upominki oraz kalendarz trójdzielny. Nowy numer można kupić w Empiku, kioskach Ruchu oraz dzwoniąc do redakcji 71 344 80 00. Zapraszamy do lektury.

 

  

 

 
© 2013 Nasz Dom i Ogród - Flora