Zaloguj Zarejestruj

Login to your account

Username *
Password *
Remember Me

Create an account

Fields marked with an asterisk (*) are required.
Name *
Username *
Password *
Verify password *
Email *
Verify email *
Captcha *

 

 

 

 

 

Aktualny numer

Letnie wydanie NDiO-Flora

 

Kwiaty zachwycają nas cały rok, a szczególnie latem. Ozdobione nimi stoły zyskują elegancję, ciepło i niepowtarzalny wygląd. W najnowszym wydaniu dwumiesięcznika Nasz Dom i Ogród - Flora zostały przedstawione propozycje dekoracji stołów na różne okazje: stoły energetyczne, romantyczne, industrialne, egzotyczne, sielskie... Możliwości jest tak wiele.


W dziale Raz, dwa, trzy zaprezentowano eleganckie propozycje z instrukcją wykonania. Są i aranżacje w ceramicznych naczyniach, w wianku z bluszczu, w muszlach, w koszyczku, w gąbce czy na szkle. Kolejne strony w nowym numerze to przegląd stołów. Jest propozycja stołu ceglanego, stołu z wykorzystaniem egzotycznych roślin, czy suszonych liści. Łącznie to 13 różnorodnych aranżacji.


Nie mogło także zabraknąć relacji z ważnych florystycznych wydarzeń. Każda z nich jest udokumentowana zdjęciami, gdzie można zobaczyć co powstało. Niektóre prace z pewnością są nowatorskie i zapierają dech w piersiach. Na żywo zapewne wyglądały zjawiskowo, ale i wydrukowane robią piorunujące wrażenie. Można przeczytać relację z Warszawy, z Wałbrzycha, z Lublina czy z Kozłówki.


Zachęcamy też do przeczytania Poradnika florysty, gdzie autorka Anna Gierula przypomina jak dekorować stoły, zarówno pod kątem kwiatów jak i talerzy czy sztućców. Warto przypomnieć sobie o zasadach, które obowiązują, aby wszystko pięknie się prezentowało. W numerze także relacja z egzaminu z Krakowa, gdzie 7 florystek uzyskało tytuł w Małopolskim Centrum Edukacji Florystycznej oraz relacja z mistrzostw florystycznych zorganizowanych w Czechach.


 A dla nowych i przedłużających prenumeratę osób jak zawsze przygotowaliśmy wyjątkowe upominki. Numer można nabyć w Empikach, kioskach Ruchu. Oczywiście zachęcamy do prenumeraty. 71 344 80 00. Zapraszamy do lektury.

 

  

 

© 2013 Nasz Dom i Ogród - Flora