Zaloguj Zarejestruj

Login to your account

Username *
Password *
Remember Me

Create an account

Fields marked with an asterisk (*) are required.
Name *
Username *
Password *
Verify password *
Email *
Verify email *
Captcha *

 

 

 

 

 

Aktualny numer

Komunijne wydanie NDiO - Flora!

 

Zbliża się czas, kiedy dzieci przystąpią do pierwszej komunii świętej. Jest to z pewnością niezwykle ważny moment. Zostanie on zapamiętany przez każdego: dzieci, rodziców, gości. Jest to też uroczystość, która nie może obejść się bez kwiatów. Są doskonałym prezentem, atrakcyjną dekoracją. Pierwsza komunia to święto, które warto też podkreślić kwiatowymi dekoracjami w kościele.


W najnowszym numerze dwumiesięcznika NDiO - Flora wiele inspiracji. W dziale Raz, dwa, trzy prezentowane są różnorodne wianki, bukiety oraz dekoracje, z których wydobywa się już wiosna - na którą wszyscy czekamy. Nie zabrakło też pomysłów z chryzantemą. Kolejne strony w magazynie to propozycje dekoracji kościoła na uroczystość komunijną. W pierwszej kwiaty zadomowiły się w przepięknych zielonych wazonach. Druga aranżacja została wykonana na kulach z gąbki różnej wielkości. Nie zabrakło też wianków. Nowoczesne, tradycyjne, dekoracje świec, bukieciki.


Czy kwiaty były Twoją pasją od zawsze...? A może ich piękno i wyjątkowość urzekły Cię później? A jak było z florystami, których znamy z pokazów, warsztatów czy kursów? Odpowiedzi oczywiście w nowym NDiO - Flora. Niektóre z pewnością Państwa zaskoczą.


W numerze także relacja z Essen, WOŚP - Floryści dla WOŚP, stałe działy z ciekawymi artykułami, zapowiedzi kolejnych wydarzeń.


Nowy numer można kupić w salonach Empik, InMedio, kioskach Kolportera i Ruchu lub dzwoniąc do Redakcji –

tel. 71 344-80-00.

 

   

 

© 2013 Nasz Dom i Ogród - Flora