Zaloguj Zarejestruj

Login to your account

Username *
Password *
Remember Me

Create an account

Fields marked with an asterisk (*) are required.
Name *
Username *
Password *
Verify password *
Email *
Verify email *
Captcha *

 

 

 

 

 

Aktualny numer

Ślub z NDiO-Flora

 

Od kiedy w naszym kraju możliwe jest zawarcie małżeństwa poza urzędem stanu cywilnego, przyszli nowożeńcy coraz częściej decydują się na przeprowadzenie całej ceremonii zaślubin w plenerze, jednak w wielu wypadkach dotyczy to tylko przyjęcia weselnego. Dla florysty to trudne zadanie, bo musi konkurować z czymś tak idealnym jak naturalny i malowniczy krajobraz, doskonale utrzymane wnętrza ogrodowe czy dzika przyroda. Jak zorganizować taki ślub?


W najnowszym numerze dwumiesięcznika florystycznego Nasz Dom i Ogród - Flora wiele propozycji ślubnych. W dziale Raz, dwa, trzy jak zawsze zostały przedstawione propozycje z instrukcją wykonania krok po kroku. Bukiet z płatków chryzantem, bukiet dekoracyjny, bukiet z wykorzystaniem drutu aluminiowego, bukiet kaskadowy czy bukiet z hubą to tylko niektóre propozycje. Modyfikuj, zmieniaj rośliny, to tylko inspiracja, która często jest bazą.


W czasopiśmie zostały również zaprezentowane dwa śluby. Pierwszy z nich jest utrzymany w odcieniach zieleni i bieli. Koła utkane paprociami, eukaliptusem, chrobotkiem. Koła podwieszane pod sufitem, koła na stołach ze storczykiem. Wianki na stołach, a dla gości weselnych malutkie storczyki. W kompozycjach znalazły się również sukulenty i rośliny doniczkowe. Drugi ślub jest utrzymany w odcieniach niebieskiego oraz przeplata się w nim motyw morski. Złote rybki w akwarium, rozgwiazdy, sieci rybackie, muszelki. Może będzie to inspiracja dla Twojej Pary młodej?


W numerze zamieszczone zostały także inspiracje ślubów plenerowych oraz tekst z podpowiedzią o doborze roślin na to ważne wydarzenie organizowane na świeżym powietrzu. Biel? Kolor? Co wybrać? Najważniejsze to słuchać i nie konkurować z przyrodą.


A jak podać obrączki? Teraz trudno sobie wyobrazić ślub bez wymiany obrączek. Tradycja ta sięga czasów antycznych. Nie masz pomysłu na ładną poduszeczkę? Zajrzyj do nowego numeru NDiO-Flora i przyjrzyj się zaprezentowanym tam propozycjom.


W numerze także relacje. Targi Special Days, egzaminy w Warszawie, otwarty konkurs dla kwiaciarń. W stałych działach konsultant florystyczny Andrzej Dąbrowski tym razem podpowiada o wyborze lokalizacji. Czy jest to kluczowa decyzja? Koniecznie przeczytajcie. Dla nowych prenumeratorów atrakcyjne upominki. Nowy numer można kupić w salonach Empik, InMedio, kioskach Kolportera i Ruchu lub dzwoniąc do Redakcji – tel. 71 344-80-00.

 

    

© 2013 Nasz Dom i Ogród - Flora