Zaloguj Zarejestruj

Zaloguj się do konta

Nazwa użytkownika
Hasło *
Zapamiętaj mnie

Utwórz konto

Pola oznaczone gwiazdką (*) są wymagane.
Imię i Nazwisko
Nazwa użytkownika
Hasło *
Potwierdź hasło *
E-mail *
Potwierdź email *

 

 

 

 

 

Aktualny numer

Lato w NDiO - Flora.

 

Skrzące się powietrze, wysokie temperatury, długie dni. Jednym słowem: LATO! W tym okresie każdą wolną chwilę warto spędzać gdzieś z dala od zgiełku miasta. Jeżeli czas nam na to pozwoli, można wyrwać się w jakąś dzicz, jeśli nie, to warto skorzystać z uroków parków, a tych w miastach na szczęście nie brakuje. Przyjemnie jest pospacerować, powylegiwać się na zielonych polanach, skryć się między drzewami albo spotkać z rodziną i przyjaciółmi i wspólnie wypocząć. Jak? Pomysłów jest mnóstwo. Jednak warto zorganizować odprężającą sjestę i piknikowanie. Aby jeszcze bardziej celebrować ten stan, warto zadbać o przestrzeń wokół.

 

W nowym numerze czasopisma Nasz Dom i Ogród - Flora wiele pomysłów na letnie dekoracje. Piękne Raz, dwa, trzy, które jak zawsze pokazują krok po kroku jak wykonać aranżację. Stoły zarówno we wnętrzu jak i na tarasie i na zewnątrz. Kolorowo, kwiatowo i przede wszystkim letnio. Bo w lecie natura obdarza nas wieloma pięknymi roślinami.

 

Ponadto relacja z Festiwalu Kwiatów i Sztuki z Książa w Wałbrzychu oraz stałe działy. Andrzej Dąbrowski opowiada o zatrudnianiu pracowników. Nie wiecie, czy warto, na jakiej stawce itd? Koniecznie zapoznajcie się z fachową radą konsultanta w biznesie florystycznym i jego cyklem Okiem Praktyka. Ciekawe relacje z wydarzeń florystycznych, zapowiedź kolejnych oraz atrakcyjne upominki dla nowych prenumeratorów.

 

W numerze także zdjęcia z przyjęcia z okazji wydania setnego numeru. Miłe spotkanie wśród florystów i ludzi z branży. Podczas rozmów narodziły się nowe pomysły.

 

Nowy numer można kupić w salonach Empik, InMedio, kioskach Kolportera i Ruchu lub dzwoniąc do Redakcji –
tel. 71 344-80-00.

 

   

 

© 2013 Nasz Dom i Ogród - Flora