Zaloguj Zarejestruj

Zaloguj się do konta

Nazwa użytkownika
Hasło *
Zapamiętaj mnie

Utwórz konto

Pola oznaczone gwiazdką (*) są wymagane.
Imię i Nazwisko
Nazwa użytkownika
Hasło *
Potwierdź hasło *
E-mail *
Potwierdź email *

 

 

 

 

 

Aktualny numer

Numer funeralny NDiO-Flora.

 

Kwiaty towarzyszą nam we wszystkich chwilach naszego życia. Za ich pomocą można wyrazić uczucia tam, gdzie ich okazanie słowami przychodzi niełatwo... Uczucia nie tylko radosne, lecz także te smutne.


W najnowszym numerze dwumiesięcznika Nasz Dom i Ogród - Flora można odnaleźć wiele propozycji na pożegnanie kwiatami. Kompozycje na trumny, na urny, na groby zarówno na Święto Wszystkich Zmarłych jak i na dekorację całoroczną. W dziale Raz, dwa, trzy propozycje wieńców, urn, dekoracji na floretach itp. Można zobaczyć jak krok po kroku wykonać daną aranżację.


Kolejny temat szeroko poruszany to wrzosy. Z czym kolarzy się nam jesień? Zapewne z wrzosami i ich pięknymi kolorami. Propozycje bukietów z wykorzystaniem wrzosów, dekoracje stołów, wianki i inne proste w wykonaniu kompozycje.


Ponadto stale działy. Okiem praktyka, gdzie autor Andrzej Dąbrowski opowiada o planie marketingowym w kwiaciarni. Warto, czy nie? Koniecznie zapoznaj się z najnowszym tekstem. W Poradniku Jolanta Supel opowiada o bukiecie kondolencyjnym. Kiedy wręczać, jak, jaki? Wszystko co warto wiedzieć w jednym zwartym tekście.


Dział wydarzenia to relacje z odbytych imprez, a kalendarium zapowiedź nowych, czyli miejsca w których nie może Was zabraknąć. A dla nowych prenumeratorów atrakcyjne upominki.


Nowy numer można kupić w salonach Empik, InMedio, kioskach Kolportera i Ruchu lub dzwoniąc do Redakcji –

tel. 71 344-80-00

 

 

 

© 2013 Nasz Dom i Ogród - Flora